Múzička

Múzička je kurz uměleckých dovedností pro nejmenší děti – ještě před předškolním věkem. Vznikl a úspěšně působí už třetím rokem jako předkolo dvouleté přípravné výuky jednotlivých oborů – hudebního, výtvarného, tanečního a dramatického, kam jsou děti zařazovány až od věku 6 let. S Múzičkou naopak nejmenší děti mohou poznat všechny obory „v jednom“ a hravou formou se s nimi seznámit, osvojit si první návyky a cítění v rytmice, zpěvu, ve světě barev, tvarů i pohybu. Usnadníme tak jim a jejich rodičům výběr oboru na ZUŠ s nástupem do přípravného studia ZUŠ, ale pomůžeme také zdokonalit jejich citlivost pro estetiku nebo práci se sebou samým i v kolektivu.

Vyhlášení a přijímací dny najdete na úvodní stránce webu.