Další vzdělávání – kurz MÚZIČKA

Múzička je kurz uměleckých dovedností pro nejmenší děti – ještě před předškolním věkem. Vznikl a úspěšně působí už třetím rokem jako předkolo dvouleté přípravné výuky jednotlivých oborů – hudebního, výtvarného, tanečního a dramatického, kam jsou děti zařazovány až od věku 5 let. S Múzičkou naopak nejmenší děti mohou poznat “všechny obory v jednom“ a hravou formou se s nimi seznámit, osvojit si první návyky a cítění v rytmice, zpěvu, ve světě barev, tvarů i pohybu. Usnadníme tak jim a jejich rodičům výběr oboru s nástupem do přípravného studia ZUŠ, ale pomůžeme také zdokonalit jejich citlivost pro estetiku nebo práci se sebou samým i v kolektivu.

NÁBOR DĚTÍ DO KURZU NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22 probíhá do 10. září /nebo do jeho naplnění. Přihlášku (soubor doc, 32 kB) mohou rodiče zaslat na e-mail klub-majak@seznam.cz nebo přinést na recepci ZUŠ ve školním vestibulu a dostanou vyrozumění o přijetí. Výuka bude probíhat vždy v úterý od 16.00 do 16.45 hodin, v případě dostatku zájemců (min. 10) od 21. září 2021. 

© 2024 ZUŠ Bojkovice | ikona - prohlášení o přístupnosti webu Prohlášení o přístupnosti | ikona - mapa stránek Mapa stránek | A A A