Úspěchy školy

Úspěchy školy a jejích žáků  na soutěžích a přehlídkách ve školním roce 2018/19 najdete zde (soubor jpg, 1,91 MB).

Úspěchy školy/žáků ve školním roce 2017/18:

Naše škola získala v Soutěži ZUŠ ČR v hudebním oboru několik ocenění – soutěžili žáci z dechového a pěveckého oddělení. Zde jsou jejich úspěchy:

sólový zpěv: 2. místa Barbora Pokorná a Eliška Křížová, 1. místa s postupem do krajského kola získaly Daniela Hrubčová a Klára Juřeníková. Do kraje postupuje také pěvecké duo E. Křížová – D. Hrubčová. Z KRAJSKÉHO KOLA SI PAK PŘIVEZLA DANIELA HRUBČOVÁ 2. MÍSTO A STEJNĚ TAK ZABOJOVALO I NAŠE DUO.  

dechové nástroje dřevěné: 2. místo Emma Vrublová (saxofon), 1. místa s postupem do krajského kola Michaela Kalivodová (zob. flétna) a Sára Macková (saxofon).
dechové nástroje žesťové: 3. místo Martin Michalčík, 2. místo Tomáš Dolina (tenory), 1. místo s postupem do krajského kola Antonie Samiecová (trubka)
Z KRAJSKÉHO KOLA JSOU VÝSLEDKY: M. Kalivodová 3. místo, A. Samiecová 1. místo a S. MACKOVÁ 1. MÍSTO S POSTUPEM DO CELOSTÁTNÍHO KOLA a TAM ROVNĚŽ ZÍSKALA 1. MÍSTO!!!

V okresním kole recitační soutěže žáků literárně dramatického oboru “Dětská scéna” získal 1. místo s doporučením na postup do krajského kola Matěj Kročil. 

Taneční přehlídka soutěže ZUŠ ČR proběhla na okresní úrovni v naší škole, od nás se jí zúčastnily 3 choreografie pod vedením p. uč. Kláry Mikešové a získaly bronzová pásma.

Dětský pěvecký sbor Tulipán vycestoval do Chropyně na krajskou přehlídku školních sborů a v nesoutěžní kategorii získal DIPLOM POROTY – zvláštní ocenění za vynikající vystoupení. Tak příští rok zase již soutěžně! 🙂

GRATULUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM A DĚKUJEME ZA PĚKNOU REPREZENTACI ŠKOLY! DÍK TAKÉ PATŘÍ JEJICH VYUČUJÍCÍM Veronice Zaorálkové, Petře Procházkové, Tomáši Staňkovi a Zdeňku Vanďurkovi, Evě Regináčové, a stejně tak klavírním korepetitorům Evě Jálové a Martinu Kobylíkovi
a za literárně dramatický obor Romanu Švehlíkovi, za taneční Kláře Mikešové.

Úspěchy z národních a mezinárodních soutěží 2016/17:

Andrej Hrubčo – absolutní vítězství v okresním kole a 1. místo v krajském kole soutěže ZUŠ ČR – hra na klavír

Lucie Regináčová – postup do celostátního kola na přehlídce uměleckého přednesu “Wolkrův Prostějov” 

Matěj Kročil – postup do celostátního kola recitační přehlídky “Dětská scéna 2017” a “bronzové pásmo” z mezinárodní přehlídky “Prednášam, teda som” v Kremnici/SR. 

Třída p. uč. Petry Skočovské získala v krajském kole výtvarné přehlídky ZUŠ ČR stříbrné pásmo a postup do celostátního kola! 

Na okresní úrovni bodovali ve hře na klavír také:

Emma Charvátová a Tereza Brostíková – čestné uznání

Barbora Pazderová a Daniela Hrubčová – 3. místo

Sára Macková – 2. místo

Poděkovat se sluší vyučujícím Evě Regináčové, Evě Jálové a Martinu Kobylíkovi.

Další úspěchy sbírá literárně dramatický obor na přehlídce Dětská scéna 2017

– z 1. míst okresního kola postoupili v uměleckém přednesu do krajského kola Josef Kohout a Matěj Kročil, který pokračuje v celostátním kole.

V té samé soutěži, v krajské přehlídce dětského divadla, získala starší skupina LDO 2. místo a ocenění za poetické obrazy s inscenací Nekonečná jízda. Sólové i souborové výkony žáků LDO připravuje p. uč. Roman Švehlík.

VELKÝ DÍK VYUČUJÍCÍM A GRATULACE VŠEM NAŠIM ÚČASTNÍKŮM SOUTĚŽÍ

Školní soutěž hudebního oboru MUSICUS 2017 – výsledková listina (soubor jpg, 2,11 MB).

 

 

2014/15 (soubor pdf, 180 kB)

2013/14 (soubor pdf, 148 kB)

2011/12 (soubor pdf, 153 kB)

2010/11 (soubor pdf, 530 kB)

2009/10 (soubor pdf, 527 kB)

2008/09 (soubor pdf, 531 kB)

© 2024 ZUŠ Bojkovice | ikona - prohlášení o přístupnosti webu Prohlášení o přístupnosti | ikona - mapa stránek Mapa stránek | A A A