Další vzdělávání – kurz MÚZIČKA

Múzička je kurz uměleckých dovedností pro nejmenší děti – ještě před předškolním věkem. Vznikl a úspěšně působí už třetím rokem jako předkolo dvouleté přípravné výuky jednotlivých oborů – hudebního, výtvarného, tanečního a dramatického, kam jsou děti zařazovány až od věku 5 let. S Múzičkou naopak nejmenší děti mohou poznat “všechny obory v jednom“ a hravou formou se s nimi seznámit, osvojit si první návyky a cítění v rytmice, zpěvu, ve světě barev, tvarů i pohybu. Usnadníme tak jim a jejich rodičům výběr oboru s nástupem do přípravného studia ZUŠ, ale pomůžeme také zdokonalit jejich citlivost pro estetiku nebo práci se sebou samým i v kolektivu.

NÁBOR DĚTÍ DO KURZU NA ŠKOLNÍ ROK 2020/21 probíhá do 18. září /nebo do jeho naplnění 13 dětí. Přihlášku mohou rodiče zaslat na e-mail klub-majak@seznam.cz a dostanou vyrozumění o přijetí. Výuka bude probíhat vždy v úterý od 15.55 do 16.40 hodin, v případě dostatku zájemců (min. 10) od 22. září 2020.