Školní výtvarné soutěže

Vedení školy spolu s vedením výtvarného oboru vyhlašují výtvarné soutěže na určitá témata, která nějak souvisí s celoročním projektem VO nebo jen mají žáky inspirovat k novým podnětům a jejich zpracování …

V roce 2012 proběhla výtvarná soutěž na téma “HUDBA”. Výstava všech prací, včetně oceněných, probíhá ve foyer školy do cca poloviny května. Přístupna veřejnosti je v době výuky na ZUŠ a v době akcí v Klubu Maják.

Ocenění výtvarníci ve školní soutěži “HUDBA” 2012:

I. kategorie

1. místo       Karel Prachař
2. místo Magdaléna Hřibová a Lucie Brůzlová
3. místo Karolína Perďochová a Šimon Šustek

II. kategorie:

1. místo      Dominika Dvořáková
2. místo Kateřina Slavíčková a František Šimoník
3. místo Štěpánka Trčková

III. kategorie:

1. místo     Karolína Rašková a Vít Šlahora
2. místo Michaela Urbánková a Karolína Pešková
3. místo Monika Slabiňáková

VŠEM VÝTVARNÍKŮM JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA KRÁSNOU VÝZDOBA ŠKOLNÍHO FOYER!
PŘEJEME HODNĚ RADOSTI A ÚSPĚCHŮ V DALŠÍM VÝTVARNÉM POČÍNÁNÍ!!!

Zde si pomocí souborů formátu pdf můžete prohlédnout výsledky soutěží z posledních let.

V roce 2009/10 byla vyhlášena soutěž s názvem “Místo slov vám to povím barvami…”