Koncert Ondřeje Rumla

Slavnostní zahájení školního roku 2011/12 si “vzal na triko” mladý talentovaný zpěvák a hudebník ONDŘEJ RUML. Publiku rodičů a žáků v podvečer 1. září předvedl několik originálních kousků se svým pomocníkem “krabičkou” – postupným nahráváním melodií, hlasů a zvuků v různých žánrech a rytmech tvořil dechberoucí skladby přímo před očima divaků a posluchačů, některé dokonce do kompozic aktivně zapojil!
Zazněly i nádherné písně z lyrikálu Hapky a Horáčka Kudykam, kde Ondra v současné době také účinkuje.

Nezapomenutelný zážitek si beze sporu odnesl každý návštěvník tohoto jedinečného vystoupení. Najdete i na stránkách Klubu Maják.